انواع اجاق گاز صفحه ای توکار استیل و شیشه

همه چیزهایی که در مورد اجاق گاز باید بدونید!

انواع اجاق گاز های صفحه ای، رومیزی و لعابی با مشخصات و ویژگی ها

یک اجاق گاز باکیفیت با طول عمر بالا

با ضمانت و گارانتی تضمینی 

w-coffee-svg-1.svg

گاز های صفحه ای شیشه ای و استیل

اجاق گاز

اجاق گاز یکی از لوازم ضروری آشپزخانه است. در گذشته برای پخت و پز از تنور، اجاق های آجری یا آتش استفاده می کردند. اما امروزه اجاق گاز ها بسیار پیشرفت کرده اند و با تنوع مدل بالایی در بازار عرضه می شوند. چرا که استفاده از اجاق گاز ها نیز افزایش یافته و در هر آشپزخانه ای یک اجاق گاز صفحه ای، رومیزی یا مبله وجود دارد. به این دلیل خرید اجاق گاز مناسب بسیار اهمیت دارد.
شما با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید هر مدل اجاق گازی را که می خواهید خریداری کنید.

انواع اجاق گاز

به طور کلی انواع اجاق گاز رومیزی براساس دو عامل نوع سوخت مصرفی و شکل ظاهری تقسیم بندی می شود.

قبل از هر چیز، باید بدانید اجاق‌ گاز ها با توجه به نوع سوخت مصرفی‌ به سه دسته زیر تقسیم می شوند.

  • اجاق گازی
  • اجاق برقی
  • اجاق گازی و برقی

اجاق گاز های برقی در هر خانه که برق با ولتاژ ۲۲۰ ولت دارد قابل استفاده می باشد. همچنین اجاق گاز های گازی نیز هم با گاز شهری و هم گاز کپسولی قابلیت استفاده دارند. اجاق گازی و برقی، اجاق گاز هایی که هم با گاز و هم با برق کار می کنند. یعنی تعدادی از شعله ها با گاز شهری و تعدادی دیگر با برق کار می کنند.

همچنین اجاق گاز ها با توجه به شکل ظاهری در انواع زیر در بازار موجود هستند.

  • اجاق گاز صفحه ای
  • اجاق گاز رومیزی
  • اجاق گاز مبله فردار
  • اجاق گاز مبله بدون فر

هر کدام از این اجاق گاز ها مشخصات فنی و البته قیمت متفاوتی دارند.

راهنمای خرید اجاق گاز

اگر بودجه ای که برای خرید اجاق گاز تعیین کرده اید محدود است و خانواده ای کم جمعیت هستید، اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز بدون فر، انتخاب خوبی است. زیرا قیمت اجاق گاز رومیزی ارزان تر از سایر مدل هاست و از مدل های 2 شعله تا 5 شعله در بازار عرضه می شود.
اجاق گاز بدون فر نیز مانند اجاق گاز فردار است، با این تفاوت که اجاق گاز بدون فر، به دلیل اینکه فر ندارد ارزان تر است.
اگر می خواهید آشپزخانه ای مدرن و شیک داشته باشید، خرید گاز صفحه ای را به شما پیشنهاد می کنم. تنوع مدل بالا از ویژگی های مهم گاز های صفحه ای است.

اجاق گاز صفحه ای در مدل های استیل، شیشه ای و سرامیکی تولید می شوند. اجاق گاز های استیل و اجاق گاز های شیشه ای انتخاب بسیاری از خریداران در بازار است. چرا که هم ایمنی بالایی دارند و هم آشپزی با آن ها بسیار لذت بخش است. مارک های ایرانی و خارجی بسیاری گاز صفحه ای و گاز رومیزی عرضه می کنند. شما با توجه به فضای آشپزخانه خود می توانید بهترین مدل اجاق گاز را خریداری کنید.

خرید بهترین مارک اجاق گاز توکار

امروزه برند های ایرانی نیز مانند برند های خارجی بهترین اجاق گاز ها را با کیفیت بالا در بازار ارائه می کنند. اجاق گاز هایی که امکانات بالایی داشته و قیمت مناسبی دارند.
شما با انتخاب از بین برند های ایرانی می توانید به کیفیت بهترین مارک اجاق گاز ایرانی پی ببرید که با گارانتی تضمینی عرضه می شود.