اجاق گاز, اجاق گاز دو شعله

خرید اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله ✅

اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله

اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله ترموکوپل دار و ساده با جنس بدنه لعابی ✔️ و شیشه ✔️ مستقیم از کارخانه تولید در تهران و سراسر کشور عرضه می شود. گاز دو شعله رومیزی با جنس تضمینی 🟢.

اجاق گاز های رومیزی بصورت تک شعله، دو شعله، سه شعله، چهار شعله و پنج شعله تولید می شوند. یکی از اجاق گاز های پرکاربرد در مکان های مختلف، اجاق گاز رومیزی دو شعله و سه شعله است. از گذشته تا امروز تولید گاز های رومیزی دو شعله با تنوع بالایی همراه بوده است. که امروزه نیز این تنوع افزایش داشته است. خرید اجاق گاز دو شعله از میان مدل های مختلف، این مزیت را دارد که می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

که در بخش های بعدی به این موارد اشاره خواهیم کرد.

چند مدل اجاق گاز دو شعله داریم؟

به طور کلی انواع اجاق گاز دو شعله به شرح زیر می باشد.

 1. گاز دو شعله لعابی
 2. گاز دو شعله شیشه ای
 3. گاز دو شعله استیل
 4. گاز دو شعله برقی
 5. گاز دو شعله مسافرتی

تولید اجاق گاز رومیزی دو شعله نیز همانند سایر مدل ها با تنوع بالایی انجام می گیرد. از مدل های لعابی که قدیمی ترین است و جدیدترین مدل که برقی و مسافرتی است.

انواع اجاق گاز لعابی از بین این موارد، مدل های لعابی و شیشه ای هستند. اگر گاز دو شعله ارزان می خواهید، می توایند از بین اجاق گاز های شیشه ای و لعابی ساده و بدون ترموکوپل، انتخاب کنید.

اما اگر گاز دو شعله رومیزی قیمت مناسب می خواهید که شیک باشد و در آشپزخانه هم بتوانید استفاده کنید، مدل های استیل و برقی که توکار هستند بهترین انتخاب برای شماست.

اجاق گاز های مسافرتی یکی دیگر از گاز های پرفروش در بازار هستند. که اغلب تک شعله و دو شعله به بازار عرضه می شود. با توجه به نیاز خود می توانید از بین مدل های مختلف خرید کنید.

گاز دو شعله چه کاربرد هایی دارد؟

اجاق گاز رومیزی 2 شعله کاربرد های فراوانی دارد. که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. سوئیت ها
 2. خوابگاه ها
 3. آشپزخانه های کوچک
 4. مسافرخانه ها
 5. آپارتمان های با مساحت کم
 6. اتاقک ها
 7. کانکس ها
 8. بالکن

با توجه به وزن کم و قابل جابه جایی بودن گاز های رومیزی، استفاده از این اجاق گاز ها در مراکز فوق بسیار رواج دارد.

تفاوت گاز دو شعله ساده با ترموکوپل دار چیست؟

اجاق گاز های ساده، همان مدل های لعابی و شیشه ای است که ترموکوپل ندارند. تنها تفاوت گاز های ساده با ترموکوپل دار، در یک قطعه است.
قطعه ای که ایمنی را در اجاق گاز ها افزایش می دهد و به راحتی می توانید از اجاق گاز استفاده کنید و در صورت خاموش شدن شعله در اثر سرریز شدن این قطعه جریان گاز را قطع می کند.

اجاق گاز بدون ترموکوپل این ویژگی را ندارد.برخی از انواع اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله ترموکوپل دار و برخی بدون ترموکوپل تولید می شوند.

راهنمای خرید اجاق گاز دو شعله

ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای چه کاربردی می خواهید. برای استفاده در آشپزخانه یا مکان هایی مانند بالکن یا باغ و…

بعد از مشخص شدن نیاز، می توان با بودجه ای که تعیین می کنیم، اجاق گاز مورد نظر خود را تهیه کرد.

اجاق گاز 2 شعله از نظر متریال ساخت در انواع زیر در بازار موجود است.

 1. رومیزی لعابی
 2. رومیزی شیشه و استیل
 3. صفحه ای شیشه
 4. صفحه ای استیل

اجاق گاز های صفحه ای فقط به صورت توکار مورد استفاده قرار می گیرند، اما اجاق های رومیزی در هر مکانی قابل استفاده هستند.

اگر می خواهید با بودجه کم اجاق گاز دو شعله ترموکوپل دار درجه یک تهیه کنید، اجاق های جدید که به عنوان رومیزی تولید می شوند، بهترین گزینه هستند.

اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله

اجاق گاز دو شعله ایرانی یا خارجی؟

از برند های اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله ایرانی می توان به سها گاز، شعاع گاز، اخوان، استیل البرز و… اشاره کرد. گاز های دو شعله لعابی که با رویه لعابی سپر مفتولی با رنگ های سفید، مشکی و نقره کوب در بازار موجود است. برند های اخوان و استیل البرز نیز گاز های دو شعله توکار باکیفیت و ترموکوپل دار تولید می کنند.

در کنار برند های ایرانی، برند های خارجی نیز اجاق گاز دو شعله تولید و در بازار ایران عرضه می کنند. از جمله می توان به برند های بوش، لوفرا، دوو، سامسونگ و ال جی اشاره کرد. که کیفیت بالاتری نسبت به گاز های دو شعله ایرانی دارند اما در مقابل قیمت بالاتری هم دارند.

فروش گاز رومیزی ارزان قیمت

این مرکز پخش اجاق گاز در تهران انواع اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت را به صورت عمده و تکی عرضه می کند. اجاق گاز های دو شعله، سه شعله و… را در طرح ها و مدل های مختلف در سراسر کشور ارائه می دهد.

اجاق گاز لعابی دو شعله، اجاق گاز شیشه و استیل رومیزی دو شعله را می توانید سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

اجاق گاز رومیزی ارزان قیمت دو شعله

قیمت انواع گاز دو شعله ارزان

یکی از اصلی ترین و مهمترین موارد در خرید گاز رومیزی، قیمت آن است. اجاق گاز های مختلف رومیزی، در رنج قیمت های مختلف به بازار عرضه می شوند.

برای مثال گاز رومیزی ساده و بدون ترموکوپل، ارزان تر از مدل های ساده ولی با ترموکوپل است.
در مقابل قیمت اجاق گاز رومیزی ارزان تر از مدل های صفحه ای و توکار است.
بنابراین اگر قبل از خرید یک اجاق گاز، بودجه آن را مشخص کنیم، بدون شک انتخاب راحت تری خواهیم داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.